Zawieszenia pneumatyczne do samochodów

 

Instrukcja montażu - video

Zamów film z instrukcją montażu
biuro@resorrex.com.pl

 

 

Certyfikaty

 

Zestawy pneumatyczne

 

 

Zestawy sterujące

 

 

Lista zestawów pneumatycznych »
Katalog mieszków powietrznych »
Instrukcja obsługi »
Promocje »
Nowości »

 

Pneumatyczne systemy jezdne - Zawieszenia pneumatyczne

 

ZAWIESZENIA PNEUMATYCZNE

Firma Resorrex Shop & Serwis jako generalny przedstawiciel firmy WEWELER zapewnia dostawy zawieszeń pneumatycznych na rynek polski.

Weweler jest czołowym producentem i dostawcą zawieszeń pneumatycznych na rynek znanych producentów naczep i przyczep. Nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne zawieszeń oraz współpraca z renomowanymi wytwórcami miechów powietrznych m.in. z Firestone zapewniają bardzo wysoką jakość zestawów pneumatycznych, dzięki czemu jest możliwe bardzo dobre wzmocnienie zawieszenia. Potwierdzają to otrzymane certyfikaty oraz uznanie użytkowników pojazdów.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem przedsiębiorstw w segmencie małych i średnich firm zajmujących się budową i modernizacją naczep, przyczep w coraz większym stopniu zaspokaja potrzeby także tych wytwórców. Dotyczy to zarówno kompletnych zestawów pneumatycznych jak również części zamiennych. Zawieszenia pneumatyczne na życzenie odbiorców doposażane są w systemy podnoszenia osi współpracujące z osiami SAF, BPW, ROR, DAIMLER CHRYSLER, MIDLIFT, SCHMITZ. Dodatkowym, niezbędnym elementem uzupełniającym są sterowniki systemem (zawory pneumatyczne) zarówno manualne, automatyczne jak i elektroniczne.